جمعه 28 مرداد 1401
  قوانین و مقررات
قوانین و مقررات سامانه  همایش ها و سمینارهای اتاق بازرگانی اصفهان

مقررات عمومی :
  1.   تمام اصول و قوانین سامانه همایش ها و سمینارها منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، از جمله قانون تجارت الکترونیک، قانون جرائم رایانه‌ای، قانون حمایت از حقوق پدیدآورندگان نرم‌افزارهای رایانه‌ای و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است. همچنین کاربران نیز ملتزم به رعایت این قوانین هستند. اتاق بازرگانی اصفهان حق تغییر شروط و اصلاح این قوانین را به‌صورت کلی و جزئی دارد و استفاده کاربران از سامانه همایش ها و سمینارها به منزله امضا و پذیرش این شروط است.
  2. برای تسهیل استفاده کاربران از خدمات ما، سامانه همایش ها و سمینارها لینک‌هایی (پیوندهایی) به سایت‌های دیگر  ایجاد کرده است. اتاق بازرگانی اصفهان در قبال محتوای موجود در این سایت‌ها هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و ضمناً پیوند به این سایت‌ها به منزله تأیید این سایت‌ها و یا گردانندگان و یا صاحبان امتیاز آن‌ها نیست.
  3. زمانی که شما وارد سایت می‌شوید سامانه همایش ها و سمینارها نیز مانند اکثر سایت‌ها، از طریق روش‌های استاندارد و به طور خودکار آدرس سایتی را که از آن می‌آیید، اطلاعات صفحاتی از سایت را که مشاهده کرده‌اید، آی‌پی آدرس، نوع مرورگر و سیستم‌عاملی که استفاده می‌کنید دریافت می‌کند. این عمل، شناسایی علایق مشتریان و افزایش رضایت‌مندی کاربران از سایت را در پی خواهد داشت. ورود به سایت از سوی کاربران با آگاهی از این واقعیت صورت می‌گیرید و به منزله اعلام رضایت نسبت به دسترسی و ذخیره کردن اطلاعات مزبور خواهد بود.
  4. به دلیل سهولت در استفاده کاربران تمامی قیمت‌ها در سامانه همایش ها و سمینارها به "تومان" است.
  5.  کاربر از هر طریقی (ایمیل، تماس تلفنی) که با سامانه همایش ها و سمینارها ارتباط برقرار کند، این سامانه خلاصه‌ای از این ارتباطات را در حساب کاربری وی با هدف ارتقای سرویس‌دهی به کاربران، نگهداری کرده تا کاربران را از کلاهبرداری و سوء ‌استفاده‌های احتمالی مصون نگه دارد.
ثبت نام:
  • هنگام ثبت‌نام دوره ها، سمینارها و همایش ها، کاربر موظف است اطلاعات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره ملی، تاریخ تولد و آدرس پست الکترونیکی و شماره تماس را به‌صورت کامل و دقیق ثبت کند و مسئولیت صحت این اطلاعات بر عهده کاربر است. شماره ‌تلفن همراه و نشانی پست الکترونیکی و شماره‌تلفن همراه  اعلام شده توسط کاربر، نشانی قانونی ایشان به‌حساب آمده و ارسال اوراق و اسناد به آن در حکم ابلاغ واقعی محسوب خواهد شد. در صورت تغییر این نشانی کاربران مکلف به مطلع ساختن پشتیبانی سامانه همایش ها و سمینارها هستند.
  • پس از ثبت‌نام در سامانه همایش ها و سمینارها شماره تماس و ایمیل شما جهت ارتباط و اطلاع‌رسانی مورداستفاده این سامانه قرار خواهد گرفت.
رزرو و برگزاری:
  • سمینارها، همایش ها و یا دوره ها ممکن است به صورت مجازی یا حضوری و یا به هر دوشکل برگزار شود. لذا قبل از اقدام به ثبت نام، از طریق پوستر نسبت به نحوه برگزاری اطمینان حاصل فرمایید.
  • برخی از جلسات به صورت رایگان و برای عموم بوده، برخی دیگر با پرداخت مبلغ مشخصی ثبت خواهد شد که البته ممکن است برای اعضای اتاق بازرگانی با تخفیف قرار داده شود و برخی دیگر نیز مخصوص اعضای اتاق بازرگانی یا قشر خاص خواهد بود.
  • برای دوره های غیر رایگان، پس از تکمیل فرم، به درگاه پرداخت متصل خواهید شد که درصورت موفق بودن تراکنش، ثبت نام شما تکمیل خواهد شد.

روند استرداد وجه:
شرکت کنندگان در همایشها، سمینارها و رویدادها میتوانند در صورت نیاز به انصراف درخواست خود را در پورتال اتاق بازرگانی در فرم درخواست استرداد وجه پرداختی ثبت نام همایشها، سمینارها و رویدادها ثبت کنند. پس از ثبت درخواست توسط متقاضی در پورتال، بر اساس موارد زیر تصمیم گیری نسبت به استرداد وجه صورت می گیرد.

       - در صورت انصراف متقاضی دوره 24 ساعت قبل از برگزاری دوره یا سمینار، بر اساس نظر متقاضی، هزینه برای دوره دیگری استفاده میشود و یا به صورت کامل به متقاضی برگشت داده می شود
       - در صورت انصراف متقاضی دوره کمتر از 24 ساعت قبل از برگزاری دوره یا سمینار، امکان بازگشت پول وجود ندارد ولی میتواند هزینه را برای دوره ی دیگری استفاده کرد.
       - در صورت شرکت نکردن متقاضی در دوره یا سمینار،پس از برگزاری دوره، امکان برگشت پول وجود ندارد ولی فیلم دوره در صورت وجود فیلم بصورت رایگان در اختیار فرد قرارداده میشود.
       - در صورتیکه یک دوره آموزشی یا سمینار کنسل شود، میتوان هزینه دوره را به صورت کامل به ثبت نام کنندگان بازگرداند.


ساعات پاسخگویی: شنبه تا چهارشنبه 8 الی 14 و پنجشنبه ها  8 الی 13

نحوه پشتیبانی و خدمات پس از فروش:  در راستای برگزاری دوره های آموزشی، پرسنل این مرکز، قبل و بعد از هر دوره از طریق شماره تلفن 03136560000 پاسخگوی سئوالات ثبت نام کنندگان هستند.

قوانین و مقررات مربوط به رعایت حریم شخصی: اطلاعات شخصی افراد در هیچ سازمان و یا شخص حقیقی و حقوقی غیر از اتاق بازرگانی اصفهان در جهت صدور گواهینامه مورد بهره برداری قرار نمیگیرد.

نحوه ثبت شکایات کاربران: از طریق تماس با واحد ارتباط با اعضا، می توانند شکایات خود را مطرح نمایند از طریق شماره تلفن 03136560000 داخلی *